- Hendaia
- Zarrautz
- Zarrautz
- Amara-Donostia
- Lasarte-Oria
- Amara-Donostia
- Amara-Donostia
- Cercedilla
- Cotos
- Puerto de Navacerrada
- Pola de Laviana
- Pola de Laviana
- Sotrondio
- El Berrón
- El Berrón
- El Berrón
- Mieres
- San Esteban de Pravia
- San Esteban de Pravia
- Gijón
- Benidorm
- Benidorm
- Luceros
- Lucentum
- Porta del Mar
- Avenida Naciones
- Cercedilla
- Cartagena
- Cartagena
- Los Nietos
- Tua
- Tua
- Irún-Colón
- Irún-Colón
- Hendaye/Hendaia
- Santander
- Noreña
- Noreña
- Noreña
- Noreña
- El Berrón
- El Berrón
- El Berrón
- El Berrón
- El Berrón
- El Entrego
- El Entrego
- El Entrego
- El Entrego
- Oviedo
- León-Asunción/Universidad
- Matallana
- Guardo Apeadora
- Guardo Apeadora
- Guardo
- Mataporquera
- Mataporquera
- Bilbao La Concordia
- Bilbao La Concordia
- Bilbao La Concordia
- Bilbao La Concordia
- Bilbao La Concordia
- Plentzia
- Portugalete
- Indauxti
- Lutxana
- Bilbao La Concordia
- Bilbao La Concordia
- Liérganes
- Santander metre gauge station
- Myli
- Myli
- Myli
- Kiato
- Diakofto
- Agios Vasilios
- Kavasila
- Alfios
- Olympia
- Velestino
- Aerino
- Kiato
- Amaliada
- Kyparissia
- Kyparissia
- Megalopolis
- Agios Andreas
- Agios Andreas
- Patra