- Zafra
- Xirivella L´Alter
- Vigo
- Vigo
- Vigo
- Vigo
- Tua
- Tua
- Torralba
- Torralba
- Tharsis Railway
- Soria
- Soria
- Serpa-Brinches
- Serpa-Brinches
- Serpa-Brinches
- Serpa
- Serpa
- River Guadiana
- Ribeira do Enxoé
- Régua
- Régua
- Porto
- Portalegre
- Pocinho
- Pias
- Pias
- Pias
- Pias
- Pias
- Murcia-Zaraiche
- Murcia-Zaraiche
- Moura
- Moreda - Almería line
- Linares
- León
- León
- Lagos
- Lagos
- Jaén
- Jaén
- Huesca to Canfranc line
- Huelva
- Huelva
- Huelva
- Gibraleón
- Gibraleón
- Gibraleón
- Gibraleón
- Figueira da Foz
- Figueira da Foz
- Ferradosa
- Ferradosa
- Coimbra
- Cartagena
- Canfranc
- Canfranc
- Beja
- Ayamonte - Gibraleón railway
- Ayamonte - Gibraleón railway
- Ayamonte - Gibraleón railway
- Ayamonte
- Almería
- Almería
- Alamedilla viaduct
- Alamedilla viaduct
- Alacant-Benalúa
- Alacant-Benalúa
- Aguadulce