- Valdelamusa
- Pola de Lena
- Pola de Lena
- Irún
- Irún
- Irún
- El Baldío
- Plasencia Aguja km. 9,2
- Tua
- Tua
- Tua
- Antequera Santa Ana
- Huesca
- Soria
- Monforte del Cid
- Albacete Los Llanos
- Xàtiva
- Linares
- Iznalloz
- Iznalloz
- Moreda south curve
- Moreda
- Bobadilla
- Salamanca-Alamedilla
- Segovia
- Moixent
- Ourense
- Linares-Congostinas
- Bifurcación Pajares
- Bifurcación Galicia