- Linares-Baeza
- Moreda - Linares line
- Moreda - Linares line
- Larva
- Moreda
- Moreda
- Iznalloz
- Iznalloz
- Granada
- Syców
- Nowe Skalmierzyce
- Zduńska Wola
- Częstochowa Stradom
- Bierawa
- Opole Wschodnie
- Wrocław Główny
- Hani i Elezit
- Hani i Elezit
- Skopje
- Kybartai
- Palemonas
- Kaišiadorys
- Kaišiadorys
- Rizgonis
- Jonava
- SAM 6031
- Kretinga
- Darbėnai
- Klaipėda
- Doboj
- Blatna
- Blatna
- Blatna
- Bihać
- Bihać
- Martin Brod
- Martin Brod
- Ličko Dugo Polje
- Knin